Za 17 let historie mistrovství světa v malování na tělo nezískala Česká republika umístění na prvních třech místech. Helena Jordana Skuhrovcová přivezla druhé místo v soutěži World Award – Facepainting.

Helena Jordana Skuhrovcová – o mně

Malováním na obličej se zabývám již od roku 2002 a vždy mě potěší, když má tvorba vykouzlí úsměv na dětské tváři. Netvořím však jen na radostné děti, obličeje dospělých a tváře hostesek, ale i věnuji se i malování na celé tělo. Tedy na tělo modelky či promotéra.

Za roky své činnosti jsem získala řadu zkušeností a zúčastnila se mnoha zajímavých akcí a také soutěží. Malování na obličej může být u někoho obyčejných pár čar, ale u nás najdete vášeň, odhodlání a nasazení, se kterým se věnujeme každému motivu, tělu či tváři.

S mým týmem jsme Vám schopni zajistit nejen menší akci pro pár dětí a nebo třeba celou školu či školku, ale i velké akce nejen pro dospělé a firmy. Organizačně se Vám postaráme i o doplňkovou zábavu, či další doprovodný program.

A co Vám můžeme nabídnout ?

     Dětské oslavy, dětské dny, narozeninové párty, městské slavnosti, podporu prodeje výrobků, firemní akce, promo tour. To vše můžete vylepšit malováním na obličej a nebo bodypaintingem v barevném sladění s firemními barvami a firemním logem.

     Používáme zdravotně nezávadné, hypoalergenní a netoxické barvy. Umíme přizpůsobit motivy zaměření akce, např. Halloween, Mikuláš, akce zaměřená na zvířata, loga firem apod. Zajistíme Vám modelky pro malování na tělo nebo hostesky pro veletrhy a výstavy.

     Možnosti malování na obličej a tělo jsou široké. Od klasických barev, po UV aktivní barvy, až po barvy, které na těle vydrží několik dní a jsou voděodolné.

     Další možností je využití balónkové výzdoby, létajících balónků, balónkových bran a sloupů, nabízíme také zajištění potisku balónků na přání pro firmy nebo snoubence.